Jak zrzucić nadwagę do wakacji?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Gagarinka
Zaglądacz forumowy
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2015 3:39 pm

Jak zrzucić nadwagę do wakacji?

Post autor: Gagarinka »

Znacie jakieś diety-cud po których stracę przynajmniej 10-15 kg do wakacji ?!
Pan Strach
JarkaMaj
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 4:50 pm

Re: Jak zrzucić nadwagę do wakacji?

Post autor: JarkaMaj »

Podzielę się z tobą przykrym doświadczeniem samodzielnego wyboru diety.. Otóż tak jak ty chciałam szybko schudnąć i szperałam w necie w poszukiwaniu "cudownej diety", wybrałam taką jedną, a później zamiast wyjazdu na urlop wylądowałam u lekarza, a leczenie powikłań trwało parę miesięcy :(
Nie radzę ci więc doboru diety na podstawie opinii w internecie tylko konsultację z lekarzem dietetykiem, choćby poprzez tą stronę https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ :)
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Jak zrzucić nadwagę do wakacji?

Post autor: asieczek »

Diety są przeróżne i dobrać właściwą to już trzeba mieć naprawdę sporą wiedzę. Ja amatorsko interesuję się tym tematem. Mam problem jednak z rozpisaniem na kilka tygodni w przód diety tak, aby nie była monotonna. Czy myślicie, że jest jakiś program do układania diety Jeśli tak to, jakie znacie takie godne polecenia.
srubka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lip 14, 2021 10:30 am

Re: Jak zrzucić nadwagę do wakacji?

Post autor: srubka »

Przede wszystkim zaczac od zmiany nawyków zywieniowych :) małymi krokami, nie ma co sie od razu porywac na nie wiadomo jak duze cele, bo wtedy byle jaka porazka mega zniecheca. https://odchudzanie.medicover.pl/jak-za ... ieniowych/ tutaj mozna poczytac o tym co zrobic na poczatek zeby zmienic swoj sposob zywienia
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Jak zrzucić nadwagę do wakacji?

Post autor: kapitalna »

Chcesz przenieść swoje zdrowie i odżywianie na wyższy poziom? gabinet dietetyka łódź to idealne miejsce, aby zacząć! Dietetycy to profesjonaliści przeszkoleni w zakresie udzielania porad dotyczących odżywiania i diety, pomagający osiągnąć cele zdrowotne. Dzięki ich specjalistycznej wiedzy i wskazówkom możesz dokonać pozytywnych zmian w swoim stylu życia.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Jak zrzucić nadwagę do wakacji?

Post autor: Leosia »

Dobrze zbilansowaną dietą oraz regularnym uprawianiem sportów można na prawdę wiele zdziałać w kwestii naszego zdrowia. W kwestiach medycznych też musimy znać te podstawowe zasady aby móc w odpowiednim czasie reagować na różne dolegliwości. Czy wiecie na przykład jakie mogą być skutki kataru , szczególnie tego nieleczonego? Proponuję wam aby w każdym domu na stale w apteczce domowej znajdowała się woda morska - to na prawdę pomaga.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Jak zrzucić nadwagę do wakacji?

Post autor: arnika »

Może warto też zdecydować się na zabiegi na ciało? Widziałam, że klinika medycyny estetycznej Neonia z Krakowa oferuje tego typu zabiegi: https://neonia.com.pl/zabiegi-na-cialo/ . Są one świetnym uzupełnieniem zdrowego stylu życia.
ODPOWIEDZ