Farba na rdzę

Pomysły na piękne meble do ogrodu.
Meble drewniane, rattanowe, hamaki, ławeczki, bujane fotele i inne pomysły na oryginalne meble do ogrodu. Rozmowy o urządzaniu przestrzeni przed domem.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
jacky
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:14 pm

Farba na rdzę

Post autor: jacky »

Chcę odnowić samodzielnie meble ogrodowe, które zostały przez zimą na dworze i zaczęła je łapać rdza. Polecicie coś?
Pan Strach
Revia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 11:51 pm

Re: Farba na rdzę

Post autor: Revia »

Malowaliśmy ostatnio ogrodzenie altaxem do metalu, jesteśmy zadowoleni, więc polecam Ci kupić. Łatwo się maluje, dobrze kryje już jedna warstwa. Nie wiem jaki kolor chcesz kupić, ale my postawiliśmy na antracyt, piękny jest.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Farba na rdzę

Post autor: duser »

Z tego, co się orientuję, to firma Nobiles ma bardzo dobre farby do różnych powierzchni. Mi potrzebna jest farba do cementu i chyba w weekend przejadę się do sklepu i zobaczę, co maja w ofercie. Polecam Ci zajrzeć na ich stronę internetową.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Farba na rdzę

Post autor: asieczek »

wez np ekolowicyn u nas sie sprawdził na zardzewiałe parapety, dach oraz ogrodzenie - tylko porzadnie przygotuj grunt do malowania :-)
ODPOWIEDZ