krzewy i drzewa

Wokół roślin w ogrodzie i w domu: doniczki, instalacje, pomysły.
Wszystko to, co sprawia, że rośliny w ogrodzie nabierają "blasku".
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Zuzzanna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lis 28, 2021 11:43 pm

krzewy i drzewa

Post autor: Zuzzanna »

Macie ulubione krzewy i drzewa ogrodowe? Co u was rośnie najlepiej? Co polecicie?
Pan Strach
Artur N.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:38 am

Re: krzewy i drzewa

Post autor: Artur N. »

My powoli zaczynamy realizować projekt ogrodu, na pewno chcemy drzewo mandarynkowe i jabłoń. Ale co to z tego wyjdzie ;)
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: krzewy i drzewa

Post autor: arnika »

Warto rzucić okiem na brukarstwo Warszawa i okolice z firmą Remston: https://bruk.warszawa.pl/ . Koniecznie zapoznajcie się z ich ciekawą ofertą. Miałam okazję współpracować z tą firmą przy zakładaniu mojego ogrodu. Wyszło naprawdę profesjonalnie, jestem zadowolona z efektów.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: krzewy i drzewa

Post autor: designerka »

Krzewy, ale jakie? Ja się zastanawiam nad owocowymi. Mąż kręci nosem. Ale dla dziecka chciałam. Tylko kiedy je sadzić?
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: krzewy i drzewa

Post autor: Leosia »

Zuzzanna pisze: sob maja 28, 2022 6:29 pm Macie ulubione krzewy i drzewa ogrodowe? Co u was rośnie najlepiej? Co polecicie?
Zdecydowanei tak - to krzewuszka. Mamy kilka kolorów - w tym żółty.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: krzewy i drzewa

Post autor: asieczek »

no mandarynka w naszym klimacie to zycze powodzmenia hahah moze lepiej mirabelka i sliwka cos co na pewno urosnie ;p
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: krzewy i drzewa

Post autor: Martis04 »

A wiecie, że można przesadzać dorosłe drzewa? To bardzo dobre rozwiązanie w przypadku, gdy chcemy przeprojektować ogród, a jednocześnie serce nam pęka na myśl o wycinaniu dorosłych drzew. Polecam poczytać na ten temat http://magazyndom.pl/jak-przesadzic-dor ... o-mozliwe/, to bardzo ciekawe i ważne.
ODPOWIEDZ