makramy

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
radosna
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 13, 2022 2:27 pm

makramy

Post autor: radosna »

Słuchajcie, szukam jakiejś inspiracji na wystrój sypialni. Chcę, żeby było w miarę skromnie, niewiele dodatków, ale bardzo podobają mi się makramy i zastanawiam się na taką makramą na ścianę. Chciałabym dużą, żeby powiesić nad łóżkiem, a dodatkowo wpadłam na taki szalony pomysł, że może sama bym sobie ją zrobiła, ale przydałoby mi się chyba jakieś szkolenie.
Pan Strach
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: makramy

Post autor: tinaK »

Też nad tym myślę, żeby samemu się za to zabrać. Nie da się ukryć, że to duże wyzwanie, ale można wyczarować naprawdę niesamowite rzeczy!
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: makramy

Post autor: duser »

Gdzie zamówię?
Okresowa kontrola administracyjna. Link usunięty - naruszenie regulaminu. Prosimy nie umieszczać odnośników w każdym kolejnym poście.
ODPOWIEDZ