Obrazy

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
pikador
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:20 am

Obrazy

Post autor: pikador »

Z żoną chcemy znajomemu kupić obraz do gabinetu. Fan Beksińskiego więc wybraliśmy coś w tym rodzaju jednak moja żona boi się że jest to zbyt mroczne i nie pasuje dla kogoś z branży IT.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Obrazy

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Trochę ciężkie klimaty jak na biuro, ale jeśli jest fanem Beksińskiego to myślę, że nie będzie to znajomemu przeszkadzało. Zależy też jeszcze jak urządzone jest jego biuro, jaki panuje w nim klimat, kolory, etc. W razie czego na pewno obraz ten znajdzie wiele innych dogodnych miejsc do powieszenia go na ścianie w jego mieszkaniu ;)
Damian
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Obrazy

Post autor: Damian »

Zdecydowanie, ja bym odpuścił obrazy jako cechę wystroju - jest to dość emocjonalna sfera - a takiej nikomu nie potrzeba w biurze
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Obrazy

Post autor: Magdalena30 »

A może zaprojektujcie jakąś tapetę. Dobry grafik zrobi to za jedyne 400-600zł a prezent dla speca IT będzie niezapomniany :)
martakopczak
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 21, 2014 1:42 pm

Re: Obrazy

Post autor: martakopczak »

pikador pisze:Z żoną chcemy znajomemu kupić obraz do gabinetu. Fan Beksińskiego więc wybraliśmy coś w tym rodzaju jednak moja żona boi się że jest to zbyt mroczne i nie pasuje dla kogoś z branży IT.
A co ma branża do tego jaką sypialnię masz? Możesz być z IT i mieć nawet misie na ścianie!
Jednak Beksiński.. hmm, no jeśli lubisz i "wyciszysz" całą resztę pomieszczenia to możesz odnieść sukces :)
W Tapetowym Świecie widziałam piękne fototapety Beksińskiego, robią też obrazy na podstawie danej fotografii.
ODPOWIEDZ