Buty na platformie

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Buty na platformie

Post autor: kalioppe »

Czy mogę nosić buty na platformie, o np. takie jak te: allani.pl/produkty? Przyznam szczerze, że nie czuję się dobrze na obcasach, a platformy wydają mi się dobrą alternatywą. Co myślicie?
Pan Strach
Ola30N
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm

Re: Buty na platformie

Post autor: Ola30N »

no pewnie, jeśli obcas ci nie po drodze, to buty na platformie są naprawdę niezłą alternatywą i można w nich wygodnie chodzić i ekstra wygladac .
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Buty na platformie

Post autor: siedemosiemdwa »

Platformy są w tym roku nadal modne, to dobra alternatywa dla anty-obcasowych kobiet ;) Zwłaszcza, że teraz są nawet takie z wykrojonym środkiem platformy, co z daleka zupełnie jak obcas wygląda!
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Buty na platformie

Post autor: Hyorin »

W dodatku takie buty na platformie są bardzo wygodne. Kiedyś myślałam, że nie mogłabym w nich wytrzymać dłużej niż 5 minut, ale można w nich chodzić normalnie do pracy.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Buty na platformie

Post autor: designerka »

A to w takim razie mnie przekonałyście. Zastanawiałam się nad botkami aldo z by Motyl na platformie. Wiele osób mówi, że są wygodne, a ja się długo wzbraniałam z zakupem. Teraz chyba nie ma na co czekać i trzeba zamawiać.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Buty na platformie

Post autor: enigmaa »

Nie podobają się mi buty na platformach, a poza tym są niewygodne.
Całe szczęście, że moda na nie przeminęła :)
Teraz tona czasie jest włoskie obuwie damskie takie jak w sklepie Apia. Teraz na jesień, kupicie tam modne botki.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Buty na platformie

Post autor: kangurka »

Platforma niestety nie jest dla mnie, noga mi się męczy w takich butach. Zresztą poczytajcie celniepl/polbuty-obcasie-szpilce-koturnie-ktore-warto-kupic-by-pasowaly-okazji , klasyka zawsze dobrze się sprawdza, a i tutaj można trochę poszaleć np. z koturnami.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Buty na platformie

Post autor: kapitalna »

U mnie wręcz przeciwnie, bardzo dobrze czuję się w butach na koturnie. Mam 3 pary z tego sklepu czasnabutypl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Botki-na-koturnie-142.html i normalnie na co dzień w nich chodzę
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Buty na platformie

Post autor: kangurka »

Buty na platformie wyglądają dobrze jak kobieta ma masywniejsze nogi. Teraz, na wiosnę warto zerknąć do domodipl/buty/buty-damskie/czolenka , czółenka to obuwie, które świetnie sprawdzi się na różne okazje, od spotkań biznesowych po wyjście ze znajomymi.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Buty na platformie

Post autor: designerka »

Nie mam w sumie takich butów. Nie wiem, czy byłoby mi w nich wygodnie, więc wolę nie ryzykować. Akurat buty według mnie muszą być wygodne.
ODPOWIEDZ