Sypialnia i łazienka

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Sypialnia i łazienka

Post autor: amelcia21 »

Witajcie, jestem tutaj nowa. Przychodzę do was z małym problemem związanym z łazienką i sypialnią. Mam sporą sypialnie na piętrze a dodatkowo do powiem, ze na dale mam tylko łazienkę a u góry nie mam. Po drugiej stronie sypialni z strony korytarza mam tylko wc. I tak się zastanawiam, że jak są blisko podłącza to może by wydzielił kawałek z sypialni i zrobiłam tam taką małżeńską łazienkę :) Ale powiecie mi , czy to ma sens? Bo ja już sama nie wiem. I jak rozdzielić to pomieszczenie, z czego wykonać to wszytsko itp?
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 534
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: kapitalna »

Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Jedna łazienki w domu jest utrapieniem, więc jeśli macie możliwość to jak najbardziej ją wykorzystajcie
Bart20
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: Bart20 »

Moim zdaniem, nie ma sensu. Nie dość, że zapłacicie za to wiele pieniędzy to do tego będziecie mieli jeszcze zazwyczaj nieużywane 2 łazienki :P
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Ja również uważam, że nie warto. Jedna łazienka na parterze dla dwóch osób w zupełności powinna wystarczyć. No chyba, że w domu jest więcej mieszkańców - wówczas rozwiązanie to miałoby jak najbardziej sens :)
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: amelcia21 »

Jest nas trójka , dziecko i my dwoje. Lecz dom jest mały nie jest duży, na dole łazienka salon z kuchnią i kotłownia a u góry dwie większe sypialnie i małe wc. Myśleliśmy po prostu, że taka łazienka może być taką prywatną naszą :)
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: Pumpilka »

NO jasne, że ma sens - posiadanie prywatnej łazienki niezależnej od dzieci...
powaga,
pociąć bym sie dała za taką
Pyzata
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: Klara23 »

Jeżeli macie dużo miejsca to bym się nie zastanawiała. Dużo bym dała za własną łazienkę na piętrze dla siebie- zwłaszcza taką z wanną. Jeżeli macie trochę środków na koncie i możecie przeznaczyć je na ten cel to czemu nie? Teraz robi się nawet wanny koło łóżka, bez żadnych ścian czy drzwi. Można to fajnie wykombinować.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: kalioppe »

Myślę, że to dobre rozwiązanie. Łazienka przy sypialni jest bardzo wygodna.
Gdybyś chciała podpytać, jak to może wyglądać od praktycznej strony, zajrzyj tu: http://www.domatorsi.com.pl/. Ja zawsze tam szukam pomysłów na aranżację mieszkania :)
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: Klara23 »

Jak tam amelcia zdecydowałaś się już na jakieś ciekawe rozwiązanie? Może wpadłaś na inny pomysł niż te przez nas przedstawione?
amelcia21
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 6:52 am

Re: Sypialnia i łazienka

Post autor: amelcia21 »

Jakoś nie mogę się zdecydować, trudny to wybór. Al raczej na 99% jestem zdecydowana na łazienkę tylko z czego i jaką?
ODPOWIEDZ