Zmiana nazwy firmy (pracownia architektoniczna)

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Winietka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Zmiana nazwy firmy (pracownia architektoniczna)

Post autor: Winietka »

Zmiana nazwy firmy. Marka osobista, pracownia architektoniczna. Co kojarzy się Wam z architekturą? Nie raz widziałam tu fajne podpowiedzi, może wpadniecie na jakiś trop? A może dacie namiar na dobrego copywritera, tylko takiego, żebym mogła gdzieś zobaczyć jego prace, bo kilku już sprawdzałam, ale efekty nie są w moim stylu. Projektuję domy z myślą o ludziach, takie, których nie określa moda, tylko potrzeby klienta. Domy, w których można poczuć się wolnym, przystanąć po całym dniu. Szukam pomysłów, które po etapie budowy dają zapraszający efekt. Użycie mojego imienia i nazwiska niestety nie wchodzi w grę, w tym samym mieście jest druga firma, która już mojego nazwiska używa, nie chcę, żeby potencjalni klienci po usłyszeniu nazwiska trafiali tam.

Zastanawiam się też nad zamówieniem takiej profesjonalnej sesji zdjęciowej biznesowej https://www.storymakers.pl/foto/portrety-biznesowe
Czy Waszym zdaniem warto jest się na coś takiego zdecydować?
Pan Strach
crystal
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 1:58 pm

Re: Zmiana nazwy firmy (pracownia architektoniczna)

Post autor: crystal »

Jak wygląda psychologia w biznesie i na czym powinno nam zależeć, przy jej wdrażaniu ? Największym kompleksem jest to, że nie mamy odpowiedniego doświadczenia, skąd mamy naprawdę z tym problem. Dajcie wskazówki, może z Wami wspólnie uda się coś ogarnąć. Będzie mi bardzo miło.
ODPOWIEDZ