AGD do kuchni - gdzie? Raport Skąpca:)

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

AGD do kuchni - gdzie? Raport Skąpca:)

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Uprzejmie donosimy:
do poczytania na stronie http://wszystkodlawnetrza.pl/jakie-sprz ... -internet/
jest ciekawy raport serwisu Skąpiec.pl co do preferencje zakupowych internautów - w dziale AGD i rtv oczywiście.

Zgadzałoby się to z waszymi preferencjami?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: AGD do kuchni - gdzie? Raport Skąpca:)

Post autor: Aleksandra »

Ciekawy artykulik:)
Ogólnie by się zgadzało, chociaż mam znajomych z Tychów, którzy meblując kuchnię (meble na zamówienie) od razu u projektanta i producenta mebli zamawiali sobie AGD.
To jakoś tak działa, że taki producent mebli ma szerokie kontakty u producentów dobrego AGD, m.in renomowanej firmy MIELE, że jak się u niego zamawia meble, to od razu kupuje się AGD do zabudowy i ma sie to taniej - fajna opcja, nie trzeba dodatkowo po sklepach latać, cen porównywać itd , bo w pakiecie tak czy śmak wychodzi taniej.

Dot. producenta: http://www.torusmeble.pl/.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: AGD do kuchni - gdzie? Raport Skąpca:)

Post autor: Dorota40 »

fajny pomysł z tym agd od producenta mebli, nie spotkałam się dotąd z czymś takim .
ajmara
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 12:57 pm
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Re: AGD do kuchni - gdzie? Raport Skąpca:)

Post autor: ajmara »

My kupowaliśmy wszystko w jednym niewielkim sklepie i ze względu na wielkość zamówienia wynegocjowaliśmy duży rabat.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: AGD do kuchni - gdzie? Raport Skąpca:)

Post autor: Aleksandra »

Dorota40 pisze:fajny pomysł z tym agd od producenta mebli, nie spotkałam się dotąd z czymś takim .
No ba:) też tak myślę
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: AGD do kuchni - gdzie? Raport Skąpca:)

Post autor: Mokana »

Faktycznie fajnie kupić wszystko w jednym miejscu. Niedługo czeka mnie wyporządzanie kuchni, więc informacja na pewno się przyda. :)
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: AGD do kuchni - gdzie? Raport Skąpca:)

Post autor: żiżka »

gdzie kupować agd w 2022? podbijam temat. kupujecie online czy stacjonarnie, bo wolicie rzeczy obejrzeć
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: AGD do kuchni - gdzie? Raport Skąpca:)

Post autor: kapitalna »

Ja mnóstwo urządzeń do kuchni zamówiłam online. Wygodniej tak moim zdaniem a i taniej jak się okazuje. Mój ostatni zakup to pakowarka z https://swojskiwyrob.pl/pakowarki-prozn ... iowin.html . Często wyrzucałam jedzenie bo nie zdążyłam zjeść i się psuło. Teraz pakuję próżniowo i powoli wszystko z zakupów wyjadam. Nie marnuję już pieniędzy jak wcześniej.
Paulika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 8:51 pm

Re: AGD do kuchni - gdzie? Raport Skąpca:)

Post autor: Paulika »

Zakupy w sieci są wygodniejsze.. Również sprzęt agd zamówiłam w sieci w tym moją wymarzoną kuchenkę "gaz pod szkłem" Innova. Jest bardzo nowoczesna i pomimo, że gazowa to wygląda jak indukcyjna z tym plusem, że nie trzeba zmieniać do niej garnków. Płyta jest łatwa w użyciu i bardzo funkcjonalna i oszczędna. Dodam tylko, że jej producent Solgaz to polski producent i ma w swej ofercie również piekarniki i okapy.
mikra
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: AGD do kuchni - gdzie? Raport Skąpca:)

Post autor: mikra »

Jeśli chodzi o pozbycie się takich rzeczy, tzn. starych sprzętów, to tutaj nie radzę się zastanawiać. Wszystko macie podane tutaj - https://odbiorydomowe.pl/ Zamawiacie firmę i oni wszystko zabierają- u nas to była Wawa. Sami nic więcej nie musicie nic robić, firma przejmuje za was obowiązek, zatem nie trzeba się bawić w samodzielne noszenie tego i przekazanie do utylizacji. Takich rzeczy nie można po prostu zostawić koło kontenera - obowiązują konkretne przepisy i radzę tego się trzymać. Zresztą... to tylko kwestia zamówienia kogoś, kto to odbierze.
ODPOWIEDZ