fotel-siatka

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

fotel-siatka

Post autor: katarynka »

Według mnie jeśli chodzi o cyrkulację powietrza to zdecydowanie siatka, takie rozwiązanie przydaje sie w upalne dni, nie podlega również dyskusji, że trzeba zwrócić uwagę na to żeby fotel był dobrze wyprofilowany, bo jeśli tak nie będzie to w przyszłości prowadzi to dysfunkcji kręgosłupa, w takim przypadku w przyszłości konieczna będzie rehabilitacja.
Warto więc wcześniej zapobiec temu problemowi :)
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: fotel-siatka

Post autor: Aleksandra »

Z jednej strony tak, ale z drugiej fotele z oparciem wykonanym z tkaniny specjalnej czy ze skóry, są bardzo miłe w dotyku i sprawiają wrażenie przyjemnie ciepłych zimą, przy czym się do nich nie przyklejasz:)
Mnie podobają sie i fotele z siatką na plecach i takie ze skórą,
:arrow: na stronach sklepu centrumkrzesel jest dużo jednych i drugich - podrzucam jeśli ktoś chce pooglądać:)
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: fotel-siatka

Post autor: Kobite »

Miałem swego czasu taki fotel szczerze mówiąc nie powala nie czuć różnicy wentylacja też podobna czy Warto nie ejstem pewien.
Awatar użytkownika
www.otomeble.pl
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pt sty 31, 2014 9:51 pm
Kontaktowanie:

Re: fotel-siatka

Post autor: www.otomeble.pl »

polecam siatki z doświadczenia ale fotele które mają grube miękkie siedzisko i oparcie są zdecydowanie wygodniejsze i można się "zapaść" i zrelaksować, najważniejsze jednak jest dopasowanie fotela do funkcj jaki będzie on spełniał, inny będzie do 8 godzinnej pracy inny zaś do domowego surfowania po internecie
Załączniki
fotele biurowe.jpg
fotele biurowe.jpg (57.67 KiB) Przejrzano 3462 razy
PatrycjaWrocek
Zaglądacz forumowy
Posty: 32
Rejestracja: pt sty 24, 2014 8:41 pm

Re: fotel-siatka

Post autor: PatrycjaWrocek »

Ha, ten drugi z fotki wygląda jak szkieletor hihihi:)
Ekstra, od razu przypomniały mi sie Żółwie Ninja z dzieciństwa i ich odwieczny wróg Szkieletor:)
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: fotel-siatka

Post autor: meblonista »

Zgadzam się z otomeble, fotel wybieramy przede wszystkim ze względu na rodzaj wykorzystania. Jeżeli mamy przez jakiś czas surfować po Internecie dla relaksu, lepiej kupić wygodny i miękki fotel. Jeżeli czy w domu w gabinecie, czy w biurze, mamy spędzać po 8h za biurkiem, lepiej wybrać fotel z siatką, odpowiednio wyprofilowany, ponieważ z doświadczenia wiem, że dość szybko zaczną boleć nas plecy, a zbyt duża miękkość będzie męczyła.
ODPOWIEDZ