Łazienka w SPA

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Łazienka w SPA

Post autor: Aleksandra »

Co powinna mieć łazienka aranżowana dla gości w SPA?
Na pewno jacuzzi będziemy chcieli wstawić, jakieś fajne szafki, może kabinę do masażu błotnego itd, może macie jeszcze jakieś ciekawe pomysły - w sensie co sami jako klienci SPA chcielibyście że tam było w łazienkach?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Łazienka w SPA

Post autor: Dorota40 »

Jacuzzi na pewno, bo to dzisiaj bardzo fajna sprawa,
ale jeszcze np. można by do tego zestawu dorzucić choćby saunę - nie musi być zaraz z takich wielkich, ale spokojnie mniejsze 2-3 osobowe, z takich robionych na wymiar dajmy na to (producent: wandex w 3mieście np.)
Wydaje mi się, że w SPA super byłoby mieć takie kompleksowe urządzenia odnowy biologicznej - mniejsze, ale z dużym wyborem dla klientów.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Łazienka w SPA

Post autor: kangurka »

Myślę, że jakieś niewielkie jacuzzi będzie bardzo fajne. Do tego może bicze wodne, mini sauna i powinno być idealnie :)
martakopczak
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 21, 2014 1:42 pm

Re: Łazienka w SPA

Post autor: martakopczak »

A ja proponuję przez zaprojektowaniem łazienki zapytać pracowników, fizjoterapeutów... łazienka musi być piękna - to fakt, w SPA trzeba się relaksować. jednak przede wszystkim musi być funkcjonalna.
ODPOWIEDZ