Rozdzielacze usb?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Rozdzielacze usb?

Post autor: boom99 »

Rozdzielacze usb - używacie takich w pracy?
Jak to się sprawdza i czy nie zasyfia biurko za bardzo jeśli chodzi o ilość położonych na nim rzeczy.
Pan Strach
Andrei
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 11, 2014 12:38 pm
Kontaktowanie:

Re: Rozdzielacze usb?

Post autor: Andrei »

Ja nie używam, ponieważ w swoim lapku mam 4 porty usb, a więcej mi nie potrzeba. Tak się zastanawiam, w jakim celu chcesz kupić rozdzielacz? Masz aż tyle urządzeń pod usb?
Co do zagracania biurka - są coraz bardziej wymyślne kształty, dość niecodzienne
aflam
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 28, 2014 5:53 pm
Kontaktowanie:

Re: Rozdzielacze usb?

Post autor: aflam »

Używam rozdzielacza przy starym laptopie. Czasem biorę go w podróż / delegację, bo jest bardzo lekki, ale niestety ma tylko dwa porty. Korzystając więc z myszki i zewnętrznego dysku już nie mam gdzie podłączyć choćby zewnętrznej drukarki. Wtedy rozdzielacz jest konieczny. Choć fakt wolę komputer, który nie wymaga takich obejść.
Ostatnio zmieniony sob maja 03, 2014 8:56 am przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu forum
ODPOWIEDZ