Dekoracje pokoju na błogosławieństwo młodych?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Dekoracje pokoju na błogosławieństwo młodych?

Post autor: Pumpilka »

Jakie byłyby fajne dekoracje pokoju w którym odbędzie się błogosławieństwo młodych (babcia, rodzice)?
Czytałam że pod kolona na pewno są ładne zagłówki takie, ale sam pokój też chcielibyśmy pod kątem zdjęć jakoś ładnie ozdobić.?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Dekoracje pokoju na błogosławieństwo młodych?

Post autor: Aleksandra »

Wydaje mi się że symboliczne dekoracje na luzie w takiej sytuacji wystarczą (jakieś białe ozdóbki, kokardki itp) .
Ola30N
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm

Re: Dekoracje pokoju na błogosławieństwo młodych?

Post autor: Ola30N »

Myślę dokładnie tak samo, raczej taki pokój nie wymaga jakichś specjalnych nakładów jeśli chodzi o wystrój, w końcu błogosławieństwo trwa pare minut max a potem wszyscy idą do kościoła...
Ja bym zrobiła tak jak radzi koleżanka wyżej, ew. poszperaj sobie w sklepach typowo weselnych jak np weddingmarketpl - tam jest multum dekoracji weselnych i do miejsca, o które Ci chodzi na pewno też się coś znajdzie:)
ODPOWIEDZ