Jak wybrać wygodne biurko?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Jak wybrać wygodne biurko?

Post autor: Kawowa »

Na co zwracać uwagę kupując biurko do gabinetu?
Chodzi o stworzenie odpowiedniego miejsca do pracy w domowym zaciszu.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Jak wybrać wygodne biurko?

Post autor: Anita12 »

Wydaje mi się, że dla każdego co innego będzie wygodne.
Dla mnie wystarczyłoby średniej wielkości, klasyczne biurko, jak z tych: brwcom chociaż oczywiście marzyłoby mi się wielkie, masywne biurko w stylu vintage :)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Jak wybrać wygodne biurko?

Post autor: kalioppe »

Moje biurko musi być wygodnie, bo zdarza się, że spędzam przy nim po kilkanaście godzin dziennie.
Najpierw praca, a potem jeszcze fora albo gierki w stylu. Tak więc moje biurko musi być duże, żeby pomieściły się wszystkie rzeczy, które musze mieć pod ręką. Przydają się też szuflady. Fajną opcją jest podstawka pod monitor i półka na klawiaturę.
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Re: Jak wybrać wygodne biurko?

Post autor: sylwia4012 »

Przede wszystkim wybierz odpowiednią wysokość. Musi być dopasowane do twoje wzrostu. Potem oczywiście kup krzesło. Zastanów się też, gdzie to biurko ma stać. Od tego zależęć będzie jego szerokość i jakieś dodatkowe wyposażenie. U mnie biurko będzie pod oknem a po bokach takie nadstawki na dokumenty i inne potzrebne mi rzeczy. Koniecznie kup sobie fotel obrotowy:)
ODPOWIEDZ