Pościele markowe - Pierre Cardin itp - kręcą was?

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Pościele markowe - Pierre Cardin itp - kręcą was?

Post autor: boom99 »

Pościele markowe - Pierre Cardin itp - kręcą was?
Macie w domach takie czy raczej marka pościeli jest wam zupełnie bez znaczenia?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Pościele markowe - Pierre Cardin itp - kręcą was?

Post autor: Aleksandra »

W zasadzie to nie jest tak, że mnie "kręcą" ale niektóre z takich pościeli znanych marek jak piszesz są po prostu trwalsze, w praniu wolniej blekną i dłużej w domu służą, a ja nie nalezę do osób, które lubią marnotrawstwo czy jako moja bratowa musza kupić 3 pościele rocznie bo inaczej zwariują ;)
A z pościeli marki Pierre Cardin podoba mi się tak:
Obrazek
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Pościele markowe - Pierre Cardin itp - kręcą was?

Post autor: designerka »

Nie wiedziałam, że Pierre Cardin robi też pościele. ;-) Ja mam u siebie tylko pościele z IKEA, dobrze się sprawują, nie blekną. Gdyby można było kupić okazyjnie markową oczywiście brałabym. ;-)
spruce
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: pt lis 14, 2014 2:04 pm

Re: Pościele markowe - Pierre Cardin itp - kręcą was?

Post autor: spruce »

O rany takie markowe pościele i pewnie bardzo drogie bo płaci się za markę. Ja również kupuję pościele z Ikei, mają duży wybór, różne wzory, fajny materiał i dobrą cenę.
ODPOWIEDZ