Co w prezencie ślubnym?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Co w prezencie ślubnym?

Post autor: Anita12 »

Co można dać młodym w prezencie ślubnym?
Chciałabym, żeby to było coś praktycznego, ale jednocześnie ładnego.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Co w prezencie ślubnym?

Post autor: Kawowa »

Myślę, że jest coś co nigdy nie przestanie stanowić klasycznego pomysłu na prezent ślubny czy na nowe mieszkanie itp.
Chodzi mi o porcelanę, która jest uznawana za szlachetną. Zobacz sobie te propozycje z Ćmielowa: witekspl/porcelana a także z innych zakładów produkcji porcelany w Polsce i nie tylko.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Co w prezencie ślubnym?

Post autor: kangurka »

Chyba najlepiej dawać dziś w prezencie ślubnym kasę. To najbezpieczniejsza opcja i prezent, który para młoda wykorzysta jak należy.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Co w prezencie ślubnym?

Post autor: kalioppe »

Pieniądze zawsze ś adobrym pomdyłem. Młodym na pewno się przydadzą.
Ale jakiś drobiazg też bym dokupiła :)
Fajną opcją sa np. preznety od Surpreso. Tu można sobie poczytać o co chodzi: sorpreso.pl/. Niespodzianka będzie na pewno. I zawsze to ciekawsze niż kwiaty :)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Co w prezencie ślubnym?

Post autor: kangurka »

Do pieniedzy najlepiej dać młodym butelkę jakiegoś dobrego wina albo szampana. Takie prezent zawsze się sprawdza :)
intiminti
Świeżak na forum
Posty: 13
Rejestracja: wt lut 23, 2016 7:27 pm

Re: Co w prezencie ślubnym?

Post autor: intiminti »

Ja wychodzę z założenia, że najlepiej dać pieniądze. Wtedy Młodzi mogą sobie sami kupić to co im się naprawdę podoba i jest im potrzebne. Nie wspominając już, że po organizacji wesela gotówka im się na pewno przyda. A jak już koniecznie chcesz kupić jakiś prezent to zobacz sobie np na ciach tam masz pomysły zarówno na jakieś tradycyjne prezenty jak i na jakieś bardziej oryginalne.

<admin jest nerwowy, gdy ktoś spamuje linkami
w każdym napisanym poście. Admin kasuje, usera banuje>
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Co w prezencie ślubnym?

Post autor: Hyorin »

Ja przeważnie daję w prezencie pieniądze, żeby młodzi sami zdecydowali co sobie za to kupią.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Co w prezencie ślubnym?

Post autor: enigmaa »

Moim zdaniem piękny komplet pościeli taki jak ten slodkiesny.pl/pl/p/Komplet-poscieli-satynowej-haftowanej-Grace-220x200-/1943
będzie idealny na prezent ślubny. To ekskluzywna pościel- patrząc na nią sama chciałabym taką mieć - dostać na prezent ślubny:) Śliczny jest delikatny haft na pościeli i jej doskonała jakość.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Co w prezencie ślubnym?

Post autor: designerka »

Teraz się już nie daje takie prezentów. To passe. Młodzi wolą otrzymać gotówkę. Mam rację?
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Co w prezencie ślubnym?

Post autor: Martis04 »

Coś w tym jest ale ja np. pytam. Przeważnie mówią wprost co potrzebują i to jest najlepsza opcja. Masz wtedy wybór: dajesz gotówkę albo prezent.
ODPOWIEDZ