Magazyn - stalowy, czy murowany?

Jak je urządzić? Funkcjonalność i estetyka pomieszczeń magazynowych.
Regały, przestrzeń halowa.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Magazyn - stalowy, czy murowany?

Post autor: Zbig55 »

Na jakich gruntach będzie stał magazyn? Zrobione specjalistyczne badania, tutaj link z informacjami o robotach geotechnicznych, które trzeba wykonać. Dalej już to zadanie projektanta, będzie znana jakości gruntu, na którym będzie odbywać się budowa magazynu.
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 540
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Magazyn - stalowy, czy murowany?

Post autor: kapitalna »

Nie znam się na typach magazynów ale jeśli chodzi o regały to nie polecam kupować ich w centrach handlowych. Najlepsze z jakimi miałam do czynienia zamówiłam tutaj https://www.e-regaly.pl/
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Magazyn - stalowy, czy murowany?

Post autor: tinaK »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://manitou.pl/module/pshowblog/ent ... agazynowej . Myślę, że ten artykuł może okazać się niezwykle pomocny. Dowiecie się tam bowiem jaki jest koszt budowy hali magazynowej. Dzięki temu będziecie mogli stwierdzić czy taka inwestycja się opłaca czy też nie i czy w ogóle posiadacie odpowiednie fundusze. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Magazyn - stalowy, czy murowany?

Post autor: duser »

Moim zdaniem, jeśli chodzi o magazynowanie towaru, dobrze sprawdzi się co-packing. Takie usługi świadczy firma http://perfectmeridian.pl . Magazyn zajmuje się pakowaniem półproduktów i wysyłaniem już gotowych produktów, wraz z opakowaniami do sklepów, czy klientów.
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Magazyn - stalowy, czy murowany?

Post autor: Bari21 »

Ważne, aby dbać o firmę i umieć zaoferować swoim klientom jak najlepsze usługi. Jeśli więc prowadzisz własny magazyn wysyłkowy, myślę że warto mieć też namiary na dobrą firmę kurierską. Pod adresem: https://www.sendit.pl/ jest oferta Sendit, który jest brokerem i na pewno będzie w stanie zaoferować lepsze ceny.
ODPOWIEDZ