Czy biurko na tzw. koziołkach jest stabilne?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Czy biurko na tzw. koziołkach jest stabilne?

Post autor: Agata Malinowska »

Pytanie brzmi dokładnie tak, jak w temacie.

Planuję zakup biurka i zastanawiam się nad taka opcją, aby kupić koziolki i do tego dobrac blat. Obawiam się jednak, że cała konstrukcja może być niestabilna.

Czy ktoś ma takie biurko i może się wypowiedzieć? Dziękuję za pomoc :)
Pan Strach
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Czy biurko na tzw. koziołkach jest stabilne?

Post autor: boom99 »

Hm, w zasadzie do tej pory nigdy nie miałam takiego biurka,
a masz jakieś foto żeby pokazać jak to wygląda?
Ja przymierzam się do biurka z Black Red White - mają teraz wyprzedaż mebli do 75% taniej, więc chciałabym skorzystać, ale chętnie zobaczę jak wygląda biurko na koziołkach o których piszesz.

?
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Czy biurko na tzw. koziołkach jest stabilne?

Post autor: annna »

Prawdę mówiąc, to nie mam pojęcia o jakie koziołki chodzi :) , bo nie ma zamieszczonego zdjęcia.
Ale biurko, to lepiej żeby było stabilne i solidne, takie jak tutaj w tym nowoczesnym biurze
archiweb pl/albumy/
Nowoczesne, proste, ale z pewnością stabilne. I w ogóle bardzo mi się podoba taki styl.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Czy biurko na tzw. koziołkach jest stabilne?

Post autor: siedemosiemdwa »

Nigdy nie miałam takiego biurka i nie zdecydowałam się na nie z takich względów o jakich piszesz. Też jestem ciekawa jak to faktycznie wygląda z tą stabilnością.
ODPOWIEDZ