Jakie oparcie rąk w fotelu najlepiej sie sprawdza?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Jakie oparcie rąk w fotelu najlepiej sie sprawdza?

Post autor: Dorota40 »

Jakie oparcie w fotelu najlepiej sie sprawdza jeśli chodzi o pracę przy biurki 10 godzin.
Bo bez oparcia dla rąk to chyba odpada?
Całe podłokietniki, okrągłe, cześciowe?
Pan Strach
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Jakie oparcie rąk w fotelu najlepiej sie sprawdza?

Post autor: boom99 »

To oparcie czy podłokietniki?
To 2 różne rzeczy...
Ale ogólnie jestem za całościowymi podłokietnikami i jeszcze mocno zaokrąglonymi jak tu np:
.
Z prostego powodu: miałam kiedyś fotel z uciętymi podłokietnikami i wiecznie łokciem uderzałam w oparcie co jest dość bolesne.. :)

Fotka z centrumkrzesel
Załączniki
asdfasf.png
asdfasf.png (35.95 KiB) Przejrzano 4733 razy
sylwia85
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 02, 2015 2:41 pm

Re: Jakie oparcie rąk w fotelu najlepiej sie sprawdza?

Post autor: sylwia85 »

Przy długotrwałej pracy przy biurku to najlepiej wybrać fotel z dobrze wyprofilowanym wysokim oparciem, a co do podłokietników to zdecydowanie powinny mieć regulację wysokości i najlepiej aby były tapicerowane bo są o wiele wygodniejsze niż te wykonane z tworzywa sztucznego.
ODPOWIEDZ